Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Baby Lemur – nowości na rynku dziecięcym!

2018-05-03
Baby Lemur – nowości na rynku dziecięcym!

Teraz czas na Lemury!

Lemur jest kojarzony z sympatycznym zwierzątkiem z popularnego filmu animowanego dla dzieci. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że Lemury stały się motywem przewodnim dla nowej serii pieluszek, które już niebawem będą dostępne na stronie internetowej naszego sklepu http://3e.waw.pl/.
Pieluszki te będą oczywiście wielokrotnego użytku. Dlaczego? Dlatego, że takie pieluchy podbijają dziecięcy rynek w zastraszającym tempie. W końcu żaden rodzic nie chce wydawać tysięcy złotych na pieluszki, które później lądują jedynie w koszu na śmieci. Pieluchy wielorazowe są bezpieczne dla dzieci i bardzo ekonomiczne. A ich dodatkowym atutem jest to, że mają piękne kolory i wzory, które przyciągają uwagę dziecka.

Z czego wykonane są pieluszki wielorazowe?

Sama pieluszka wykonana jest z najwyższej jakości materiału. Najczęściej jest to dzianina bambusowa albo bawełniana. Materiał nie jest barwiony – nie ma zatem mowy o uczuleniach czy podrażnieniach delikatnej skóry dziecka.
Taka pieluszka skonstruowana jest w taki sposób, by szybko można było ją założyć. Najczęściej wkład można ułożyć bezpośrednio na otulaczu lub włożyć do kieszonki. Jest to zatem wygodne rozwiązanie i na długie spacery, odwiedziny czy wyjazdy.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
pixel