Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czy można samemu wykonać pieluszki dziecięce wielokrotnego użytku?

2018-04-13
Czy można samemu wykonać pieluszki dziecięce wielokrotnego użytku?Marzenie o pieluszkach, które posłużą dłużej niż jeden raz, jest na wyciągnięcie ręki. Pieluchy wielokrotnego użytku wracają do łask – i co najważniejsze– można je wykonać we własnym domu!

Jak wykonać pieluszki?

Na stronie sklepu http://3e.waw.pl można zakupić nie tylko gotowe pieluszki dla dzieci ale i materiał, z którego będzie można samemu takie pieluchy stworzyć!
Materiał zewnętrzny na pieluchy to tak zwany PUL. Tkanina ta, wykonana jest z, paro przepuszczalnego laminowanego materiału. PUL jest materiałem oddychającym, dzięki zdolności odprowadzania pary wodnej na zewnątrz pieluszki.
Nie należy jednak myśleć, że dziecko będzie mogło w takiej pieluszce bezkarnie chodzić cały dzień. Nic bardziej mylnego. Pieluszka ma określoną chłonność , po pewnym czasie należy wymienić ją na nową, natomiast zużytą wyprać w pralce i odłożyć do ponownego użytku.
Takie rozwiązanie jest idealne i dla rodziców, i dla dzieci. Ci pierwsi – oszczędzają mnóstwo pieniążków, drudzy zaś – mogą czuć się komfortowo i … wyglądać naprawdę modnie (materiał na pieluszki wielokrotnego użytku jest kolorowy i miły w dotyku).

Już w sprzedaży nowe bardzo chłonne dzianiny bambusowe i bawełniane.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
pixel