Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czy warto korzystać z pieluch-kieszonek?

2018-07-03
Czy warto korzystać z pieluch-kieszonek?

Pielucha musi zapewniać komfort dziecku, gdyż styka się z najbardziej wrażliwymi częściami jego ciała. Z myślą o tym a także o zapewnieniu odpowiedniej chłonności stworzono pieluchy typu kieszonka.

Zalety pieluch-kieszonek

Pieluchy typu kieszonka posiadają kieszeń, w którą wkłada się wkład chłonny lub zwykłą złożoną pieluchę tetrową natomiast do pupy dziecka przylega wewnętrzna warstwa kieszonki, która jest wykonana z delikatnego, miłego w dotyku materiału, który odprowadza wilgoć do środka wkładu . Ponadto na zewnątrz posiadają najczęściej paroprzepuszczalną tkaninę PUL która zabezpiecza przed wilgocią ubranka. Pieluszki są wykonane z trwałych tkanin, w związku z czym można je z łatwością wyprać. Mama może również sama dobierać różnego rodzaju wkłady, regulując przez to chłonność pieluszki..

Dbałość o zdrowie dziecka

Odpowiedni krój i dobór materiałów oraz możliwość wykorzystania różnych wkładów chłonnych sprawia, że pieluszki-kieszonki sprawdzą się w każdych warunkach oraz można je dostosować również pod potrzeby skóry wrażliwej. Produkty te są także wykonane z materiałów oddychających, dzięki czemu ciało skryte pod pieluszką nie nagrzewa się, co oferuje maluchowi pełen komfort.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixel