Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czy znacie wielorazowe pieluszki formowanki?

2019-07-22
Czy znacie wielorazowe pieluszki formowanki?

Pieluszki formowanki są niezwykle wygodne, idealne do stosowania zarówno w dzień jak i w nocy. Są one dostępne w wielu różnych rodzajach, w zależności od zastosowanych materiałów, a także obecności kieszonki.

Pieluszki wykonane z włókna bambusowego charakteryzują się właściwościami antybakteryjnymi, antygrzybicznymi i antyodorowymi, oraz świetną chłonnością wody. Są bezpieczne dla alergików, polecane dla noworodków jak i dzieci starszych. Zapewniają długie uczucie świeżości, dzięki doskonałym właściwościom termoregulacyjnym. Pieluszki zawierają długi wpinany na napy wkład. Są wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku, a także łatwe do dopasowania.

W pieluszkach formowankach z kieszonką możemy regulować chłonność stosując do tego celu różne wkłady, ze względu na umiejscowioną z tyłu wygodną kieszonkę. Pieluszki tego typu są delikatne dla skóry oraz niezwykle higieniczne, dzięki obecności dzianiny bambusowej, która samoczynnie eliminuje 70% bakterii ze swojej powierzchni. Pieluszki można prać w pralce w temperaturze maksymalnie 60 stopni, można je także suszyć w suszarkach bębnowych, jednak to może skutkować szybszym niszczeniem się.

Na stronie 3e.waw.pl można znaleźć szeroki wybór wysokiej jakości pieluszek formowanek w wielu różnych wzorach i kolorach.

pixel