Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czym wyróżnia się pieluszka kieszonkowa?

2019-10-05
Czym wyróżnia się pieluszka kieszonkowa?

Pieluszka typu kieszonka to pielucha wielorazowa, posiadająca pomiędzy warstwami materiału wolną przestrzeń, w którą należy umieścić odpowiedni wkład chłonny, o wielkości zależnej od budowy i wieku dziecka. Nasze pieluszki pasują dla dzieci od ok. 4,5 kg do ok. 15 kg w zależności od budowy ciała.

Pieluchy kieszonki posiadają z zewnątrz wodoodporną warstwę wykonaną z paroprzepuszczalnej tkaniny PUL, która umożliwia oddychanie skórze dziecka. Wszystkie materiały, z których wykonane są pieluchy pochodzą z Polski i posiadają atesty, świadczące o jakości. Nasze pieluszki kieszonki są wyjątkowo miękkie i elastyczne, idealnie dopasowują się do ciała dziecka, nie ograniczając przy tym zakresu ruchu. Pieluszki posiadają w środku delikatny welur bambusowy o właściwościach antybakteryjnych, antyalergicznych i antygrzybicznych, który świetnie zbiera wilgoć, blokuje nieprzyjemne zapachy i zapewnia przyjemne uczucie świeżości lub szybkoschnącą tkaninę coolmax, która zapewnia kojące uczucie chłodu.

Dzięki wygodnemu systemowi nap do regulacji rozmiaru, możliwe jest idealne dopasowanie pieluchy, a specjalny krój skutecznie zapobiega wszelkim przeciekom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym.

pixel