Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ekologiczne produkty higieniczne dla kobiet

2018-10-12
Ekologiczne produkty higieniczne dla kobiet

Ekologiczne produkty higieniczne dla kobiet

Pieluszki wielorazowe to pierwszy, duży krok w stronę świadomych, przyjaznych dla środowiska i skóry dziecka wyborów. Jednak nie jedyny. Są także jednorazowe produkty dla kobiet, które już posiadają wielorazowe zamienniki.

Świeżo upieczonym mamom potrzebne będą wkładki laktacyjne, które chronią ubranie dzięki temu, że pochłaniają wypływające z piersi mleko. W pierwszym okresie karmienia pokarm może wydzielać się bardzo często. Oprócz jednorazowych i silikonowych wkładek, można nabyć również wielorazowe wkładki laktacyjne. Jednorazowe wkładki generują odpady i pozostawiają na skórze włókienka, które trzeba usunąć przed karmieniem dziecka. Natomiast silikonowe są dość drogie. Chłonne i mięciutkie wkładki wielorazowe to doskonała alternatywa. Można je nabyć w wielu wesołych wzorach i kolorach.

Kolejnym proekologicznym wyborem jest zastąpienie jednorazowych podpasek i wkładek higienicznych wielorazowymi. Wykonane są z podobnych materiałów jak wielorazowe pieluszki dziecięce. Posiadają chłonny bambusowy wkład, a na zewnątrz wodoodporną tkaninę PUL. Doskonale chronią bieliznę i dobrze się dopierają.

Wielorazowe produkty higieniczne dla kobiet można zakupić na stronie http://3e.waw.pl/pol_m_Produkty-dla-kobiet-190.html

Pokaż więcej wpisów z Październik 2018
pixel