Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jaka jest podstawowa cecha pieluszek wielokrotnego użytku dla dzieci?

2018-04-27
Jaka jest podstawowa cecha pieluszek wielokrotnego użytku dla dzieci?Co sprawia, że są one bezpieczniejsze dla dzieci? Sprawdźmy z http://3e.waw.pl

Co dzieje się z moczem?

Kiedy dziecko nasiusia do pieluszki jednorazowej, mocz zostaje przekształcony z żel i zostaje wewnątrz pampersa. Z jednej strony – przecież o to chodzi, by dziecko czuło się sucho. Z drugiej zaś – jest to pożywka dla bakterii, które rozmnażają się w zastraszającym tempie, dzięki coraz wyższej temperaturze (w końcu ciało dziecka stale podgrzewa żelowe „siuśki”). A stąd już tylko krok do odparzeń czy infekcji dróg moczowych.

W pieluszkach wielokrotnego użytku jest zupełnie inaczej. Dzięki specjalnym wkładom chłonnym najczęściej wykonanym z ekologicznych naturalnych materiałów takich jak bambus, bawełna len, konopie oraz warstwie PUL, mocz jest odseparowany od skóry dziecka a para wodna odprowadzana na zewnątrz Odpowiednio zastosowane pieluszki wielorazowe i wkłady chłonne pozostawiają skórę dziecka suchą i miłą w dotyku. Takie pieluszki nie podrażniają ciała i chronią je przed odparzeniami.

Wybierz dla swojego dziecka to, co najlepsze.

Nowe naturalne materiały już w sklepie!!!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
pixel