Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mamo… A może kupisz mi pieluszki wielokrotnego użytku? Nie chcesz zaoszczędzić?

2018-05-06
Mamo… A może kupisz mi pieluszki wielokrotnego użytku? Nie chcesz zaoszczędzić?

Pieluszki wielokrotnego użytku - zalety

Na stronie naszego sklepu http://3e.waw.pl, pojawiły się pieluszki wielokrotnego użytku. Pojawiły się dlatego, że podbijają rynek w zastraszającym tempie! Każda mama, która choć raz użyje takiej pieluchy, nie chce wracać do jednorazówek. W czym więc tkwi sekret takich pieluszek?

Po pierwsze – zdrowie. Takie pieluchy są bezpieczne dla dziecka, nie uczulają i nie przegrzewają ciała malucha. Są przewiewne więc dziecko nie odczuwa dyskomfortu.

Po drugie – praktyka. Pieluszki wielokrotnego użytku zawsze są pod ręką, gdyż nigdy się nie kończą. Można je prać w pralce. Zwykle są estetyczne, kolorowe, przyjemne w dotyku.

Po trzecie – ekonomia. Pieluszka wielokrotnego użytku jest droższa od jednorazówek, jednak w przeliczeniu końcowym – wychodzą zdecydowanie taniej – w końcu taką pieluszkę kupuje się raz na bardzo długi czas. Ekonomiczne jest również to, że takie pieluszki można odstąpić kolejnemu dziecku.

Po czwarte – ekologia. Chyba nie trzeba wiele o tym mówić. Pieluszki jednorazowe zanieczyszczają środowisko. Te wielokrotnego użytku są bezpieczne i dla dziecka, i dla natury. Nie wyrzuca się ich po każdej kupce a to skutkuje mniejszą ilością śmieci i zanieczyszczeń. Pampersy jednorazowe wolno się rozkładają, przez co jeszcze bardziej zanieczyszczają środowisko.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
pixel