Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pielucha wielorazowa jest lepsza od pieluch jednorazowych

2018-10-12
Pielucha wielorazowa jest lepsza od pieluch jednorazowych

Pieluszka wielorazowa – przyjazna dziecku, rodzicom i środowisku alternatywa dla pieluch jednorazowych i tetrowych

Wiele rodziców sądzi, że w kwestii pieluszek mają do wyboru tylko jednorazówki lub starego typu pieluszki tetrowe. Tymczasem na rynku pojawiły się jeszcze pieluszki wielorazowe, posiadające zalety pieluszek jednorazowych, za to pozbawione ich wad.

Dlaczego pieluszki wielorazowe są lepsze od jednorazowych?

Biorąc pod uwagę zdrowie dziecka pieluszka wielorazowa jest o wiele lepsza niż jednorazowa. Popularne jednorazówki są bardzo mało przepuszczalne, dlatego dziecko może spędzić długie godziny w przemoczonej pieluszce i nikt może nawet tego nie zauważyć, co jest przyczyną odparzeń skóry dziecka. Dodatkowo jednorazówki zawierają absorbent, który po zetknięciu się ze skórą dziecka może wywoływać alergie. Dlatego zakładanie pieluszek jednorazowych porównuje się czasem do aplikowania plastiku na pupę malca. Dlatego coraz więcej mam decyduje się na stosowanie pieluszek wielorazowych.
Pieluszka wielorazowa to także lepszy wybór dla osób, które troszczą się o środowisko. Stosując je eliminujemy ilość odpadów i przyczyniamy się do lepszego stanu środowiska naturalnego.

Atrakcyjny wybór wysokiej jakości pieluszek jednorazowych można znaleźć w sklepie internetowym 3 E: http://3e.waw.pl/pol_m_Pieluchy-wielorazowe-135.html

Pokaż więcej wpisów z Październik 2018
pixel