Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pieluszka AIO Birdseye V1 co to jest?

2022-01-10

Pieluszka AIO Birdseye V1 co to jest?

Jest to pieluszka AIO czyli All in One (wszystko w jednym) z zewnątrz zawiera Pul z paroprzepuszczalną membraną, nie przepuszcza jednak wilgoci. We wnętrzu pieluszki AIO V1 znajduje się tkanina birdseye (tkanina wykonana z bawełny 100% o specjalnym splocie zwiększającym chłonność).

Delikatne gumki przy nóżkach zwiększają szczelność pieluszek, a gumka w górnej części pieluch wpływa na ich prawidłowe ułożenie i wygodę maluszka.         

Dzięki praktycznym napom możliwe jest dokładne dopasowanie pieluszki do dziecka Pieluszka zawiera kieszonkę w którą można dołożyć dodatkowy booster. Wielowarstwowy wkład bardzo dobrze wchłania wilgoć a jednocześnie od strony pupy dziecka  jest miły i delikatny w dotyku mikropolar dający uczucie suchości.

Chłonność pieluszki można dodatkowo regulować poprzez dołożenie dodatkowego wkładu chłonnego – Booster który jest w zestawie z pieluszką.

Przy nóżkach znajdują się dodatkowe zabezpieczenia przed przemoczeniem wykonane z Pul.   

Zastosowane materiały zapewniają właściwości chłonne i oddychające pieluszek.

Konstrukcja pieluszek wpływa na odpowiednie odprowadzenie wilgoci i właściwą cyrkulację powietrza w trosce o wrażliwą skórę maluszka.

pixel