Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pieluszka formowanka

2018-10-12
Pieluszka formowanka

Czym charakteryzuje się pieluszka formowanka?

Pieluszka formowanka z wyglądu przypomina kompletną pieluszkę. Jednak naprawdę jest ona rodzajem wyprofilowanego, gotowego do nałożenia na pupę dziecka, samodzielnego wkładu chłonnego. Formowanka dobrze przylega, jest bardzo chłonna i świetnie się trzyma na dziecku, jednak aby zredukować ryzyko przeciekania, dobrze jest nałożyć na nią otulacz lub gatki z tkaniny PUL. W razie potrzeby do pieluszki takiej można dołożyć dodatkowy wkład.

Formowanki można doskonale dopasować do ciała dziecka, dlatego minimalizują wszelkie przecieki i są szczególnie polecane dla noworodków. Wśród tego typu pieluszek znajdziemy wiele rozmiarów – od rozmiaru NB przeznaczonego dla noworodków, przez S, aż po uniwersalny rozmiar OS dla dzieci od 3,5 do nawet 18 kilogramów.

Materiał z którego wykonane są formowane pieluszki to najczęściej włókno bambusowe od wewnątrz, obszyte z zewnątrz bawełną, welurem lub tkaniną TermoKo.

Wysokiej jakości pieluszki-formowanki w atrakcyjnej palecie wzorów i kolorów oferujemy na stronie sklepu internetowego 3 E: http://3e.waw.pl/pol_m_Pieluchy-wielorazowe_Formowanki-180.html

Pokaż więcej wpisów z Październik 2018
pixel