Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pieluszka wielorazowa DIY

2018-10-12
Pieluszka wielorazowa DIY

Jak uszyć pieluszkę wielorazową?

Mamy, które mają zdolności manualne lub mają na to ochotę, mogą pokusić się o samodzielne uszycie pieluszki wielorazowej dla swojego malucha. Nie jest to trudne, a możemy skorzystać z różnorodnych, atrakcyjnych wzorów i kolorów materiałów.

Co potrzebne do uszycia pieluszki?

Najłatwiej uszyć pieluszkę z przygotowanego zestawu pieluszkowego który można kupić w naszym sklepie. Na zewnętrzną stronę można wybrać dzianinę bambusową, bawełnianą lub PUL natomiast od środka dzianinę bambusową, mikropolar lub coolmx.. Na koniec przyda się około 0,5 m gumki oraz napy lub rzepy. Jeśli zdecydujemy się na napy, będzie potrzebna nam również napownica.

Na różnych stronach internetowych można znaleźć gotowe wykroje pieluszek wielorazowych. Trzeba je wydrukować, przyłożyć do tkaniny i wyciąć warstwę pieluszki. Na wykroju można znaleźć często miejsce rozmieszczenia nap oraz gumek. Wykrój tkaniny zewnętrznej i wypełnienia należy zszyć razem.

Wszystkie materiały i akcesoria potrzebne do uszycia własnej pieluszki można znaleźć w sklepie internetowym 3E : http://3e.waw.pl/pol_m_Uszyj-pieluszke-materialy-200.html

Pokaż więcej wpisów z Październik 2018
pixel