Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pieluszki dziecięce wielokrotnego użytku – czy to się opłaca?

2018-04-11
Pieluszki dziecięce wielokrotnego użytku – czy to się opłaca?Każdy młody rodzic jest przyzwyczajony – choć z bólem serca – do tego, że przez pierwsze lata życia małego człowieka, muszą wydawać spore kwoty na pieluszki jednorazowe. Czy zatem pieluchy wielokrotnego użytku będą czymś, co uchroni rodziców przed dużymi wydatkami?

Pieluszki wielorazowe – hit czy kit?

W naszym sklepie internetowym http://3e.waw.pl można zakupić wysokiej jakości pieluszki wielokrotnego użytku. Takie pieluchy nadają się do prania w pralce i ponownego użycia.
Takie pieluchy przypominają majtki, które uszyte są z materiału nie przepuszczającego cieczy. Jednak, by spełniały swoją funkcję, posiadają dodatkową kieszonkę. Tam umieszcza się wkłady absorbujące mocz – zwykle są wykonane z włókna bambusowego, bawełnianego lnu , konopi lubz mikrofibry. Posiadają również warstwę odseparowująca mocz od pupy dziecka a to sprawia, że dziecko czuje się wygodnie i sucho przez cały dzień.

Jak prać pieluszki dziecięce?

Pieluszki wielokrotnego użytku można prać w pralce z detergentem przeznaczonym do prania dziecięcych ubrań. Można je odwirować i suszyć tak, jak pozostałe elementy garderoby.
Pieluchomajtki to coś, co ułatwia życie i poprawia komfort zarówno rodzicom, jak i samym dzieciom.

Już niedługo nowa kolekcja na www.3e.waw.pl
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
pixel