Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pieluszki wielorazowe dla noworodków

2018-08-23
Pieluszki wielorazowe dla noworodków

Co oznacza rozmiar NB pieluszek wielorazowych?

Rozmiar NB to skrót od angielskiego określenia ‘new born’, co oznacza noworodka, dlatego ta wielkość pieluszek wielorazowych jest odpowiednia dla maleństw już od dnia narodzin. Pieluszki NB będą doskonale pasować na maluszki w przedziale wagowym od około 2,5 do 5,5 kg. Każde dostępne w naszym sklepie wielorazowe pieluszki są wyprodukowane z bezpiecznych i oddychających materiałów. Ich dodatkową zaletą są bajecznie piękne wzory i kolory. W rozmiarze NB można zakupić zarówno pieluszki AIO – czyli na stałe połączone z wkładem, otulacze, do których trzeba dokupić wymienne wkłady oraz bardzo chłonne pieluszki formowane.

Pieluszki wielorazowe NB będą znakomicie służyć do czasu gdy maluch przekroczy wagę 5 kilogramów, co dzieje się zazwyczaj w okolicy 3-4 miesiąca. Oczywiście duże znaczenie ma też waga dziecka z którą przyszło na świat, niektóre dzieci szybciej wyrastają z pieluszek rozmiaru NB. Wtedy przejść należy na rozmiar pieluszek oznaczony S (small – mały) lub uniwersalny rozmiar OS (one-size – jeden rozmiar).
Wszystkich zainteresowanych wielorazowymi pieluszkami w rozmiarze noworodkowym zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą otulaczy , pieluszek AIO oraz formowanek.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018
pixel