Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pieluszki wielorazowe dla noworodków

2018-11-16
Pieluszki wielorazowe dla noworodków

Wygodne pieluszki wielorazowe dla noworodków

Przez pierwszy miesiąc po narodzinach dziecko określamy mianem noworodka. To bardzo wymagający okres – maluch potrzebuje wtedy najwięcej opieki i zużywa najwięcej pieluszek, a jego delikatna skóra jest bardzo wrażliwa. Dlatego warto już od początku stosować pieluszki wielorazowe – jest to ekonomiczny oraz lepszy dla zdrowia dziecka wybór.
Nie każde dzieciątka rodzą się na tyle duże, aby dobrze pasował na nie uniwersalny rozmiar One-Size. Dlatego dla noworodków został opracowany specjalny rozmiar NB (New-Born), który będzie odpowiedni dla maleństw o wadze od około 2 do 5 kilogramów.
Nasza oferta pieluszek wielorazowych dla noworodków jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy rodzic może wybrać preferowany przez siebie rodzaj pieluszki dla swojego dziecka.
Pieluszki-formowanki to najlepszy wybór dla noworodków. Oferowane przez nas pieluszki formowane uszyte zostały z atestowanej polskiej dzianiny bambusowej o doskonałych właściwościach. Pieluszki te są zaprojektowane tak, aby doskonale przylegały do pupy dziecka, co zapewnia najlepszą ochronę przed wyciekaniem, co jest istotne w przypadku nowonarodzonych dzieci. W celu polepszenia właściwości wodoodpornych na tego rodzaju pieluszki zaleca się wkładanie otulacza.
Wśród otulaczy przeznaczonych dla noworodków oferujemy otulacze z naturalnej wełny lub różnokolorowej tkaniny PUL. Otulacze doskonale chronią przed przemakaniem pieluszki. Wymagają wypełnienia w postaci pieluszki-formowanki, wkładu chłonnego lub pieluszki tetrowej.
Alternatywą dla otulaczy są gatki z tkaniny PUL, w rozmiarze noworodkowym. Najlepszym dla nich wypełnieniem są formowanki lub prefoldy, ale można stosować również wkłady chłonne i tetrowe pieluchy.
Zachęcamy do przejrzenia naszych pieluszek wielorazowych dla noworodków na stronie internetowej: Pieluszki wielorazowe dla noworodka.

pixel