Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pieluszki wielorazowe – dlaczego warto się na nie zdecydować

2018-06-26
Pieluszki wielorazowe – dlaczego warto się na nie zdecydować

Bo najważniejsze jest zdrowie i dobre samopoczucie Twojego dziecka.

Polscy rodzice stają się coraz bardziej świadomymi rodzicami. Zdają sobie sprawę, że częsty kontakt skóry dziecka z tworzywami sztucznymi, z których wyłącznie składają się jednorazowe pieluchy, nie może być dobry dla dziecka. Zaczerwienienia, wysypki, alergie – to tylko niektóre problemy stosowania ‘pampersów’.

Nasze pieluszki wielorazowe łączą w sobie zalety jakimi są: najwyższa jakość materiałów które są przyjazne dla malucha zapewniając komfort i wentylację oraz praktyczny kształt, który sprawia, że pieluszkę łatwo się zakłada i utrzymuje na pupie maleństwa.

Do produkcji pieluszek używane są wyłącznie bezpieczne dla dziecka materiały produkowane z reguły w renomowanych polskich fabrykach niejednokrotnie na specjalne nasze zamówienie odnośnie wzoru jak i składu dzianiny,( dzianiny bambusowe, dzianiny bawełniane EKO, dzianiny mieszane z dodatkiem lnu i konopi, tetra bambusowa, tetra bawełniana, PUL, coolmax, mikropolar oraz wiele innych)

Nie należy pomijać niewątpliwej zalety pieluszek wielorazowych, jaką jest spora oszczędność pieniędzy, zamiast tysięcy pieluch jednorazowych, zużyjemy maksymalnie do kilkudziesięciu sztuk pieluszek wielorazowych.
Dodatkowo pieluszki wielokrotnego użytku są bardzo estetyczne –w ofercie mamy dostępne bogactwo wzorów ,kolorów i modeli dla chłopca jak i dla dziewczynki.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
pixel