Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pieluszki wielorazowe najlepsze dla Twojego dziecka

2018-06-26
Pieluszki wielorazowe najlepsze dla Twojego dziecka

Pieluszka wielorazowa to ekonomiczny i ekologiczny wybór przyjazny dla dziecka.

Dlaczego wielorazowe? Bo uważamy, że jednorazówki czyli popularne ‘pampersy’ są nie tylko szkodliwe dla środowiska, ale również dla skóry maleństwa. Ich nieprzepuszczalna warstwa zwiększa ryzyko odparzeń, a substancje używane do wybielania, absorbenty i substancje zapachowe są podejrzewane o właściwości toksyczne i zwiększają ryzyko wystąpienia alergii. W tej sytuacji nie warto ryzykować – najlepiej postawić na jak najbardziej naturalne rozwiązania. Dlatego właśnie mamy wracają do tradycji i coraz popularniejsze są pieluszki wielorazowe.Oprócz typowych pieluszek tetrowych dużą popularnością cieszą się bardziej zaawansowane pieluszki z wkładami chłonnymi wykonanymi najczęściej z dzianiny bambusowej lub bawełnianej.

Zdrowie dziecka jest najważniejsze. W naszych pieluszkach staramy się używać jak najwięcej naturalnych materiałów przyjaznych dla dziecka.. Pieluszki te doskonale nadają się do prania, dlatego przez cały okres pieluszkowania dziecka zużyjesz ich nieporównywalnie mniej niż pieluch wielorazowych

Dzięki dobrze zaprojektowanemu krojowi, nasze pieluszki z łatwością można założyć na pupę dziecka, a ich atrakcyjny, wesoły design spodoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
pixel