Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przydatne akcesoria do pieluszek wielorazowych

2018-08-23
Przydatne akcesoria do pieluszek wielorazowych

Przydatne akcesoria do pieluszek wielorazowych

Do pieluszek wielorazowych można dobrać różne praktyczne akcesoria, które ułatwią ich wykorzystanie.
Gdy zdecydujemy się na wkład chłonny typu prefold, czyli składanego, będziemy potrzebować klamerek, za pomocą których można będzie go spiąć, aby się nie rozkładał. Bardzo bezpieczne są zapięcia w kształcie litery T. Za ich pomocą można również mocować pieluchy tetrowe, zwłaszcza jeśli używamy je bez otulacza.
W czasie podróży lub wyjścia przydatny będzie specjalny worek na pieluszkę wielorazową oraz inne akcesoria. Do worka wykonanego z tkaniny PUL można wkładać nawet mokre rzeczy, a zamek błyskawiczny zapobiega wydostawaniu się zapachów z worka.
Wygodne i przyjemne przemywanie malucha zapewniają praktyczne myjki bambusowe. Dokładnie umyją nawet trudniej dostępne miejsca, co nie zawsze można osiągnąć przy użyciu gąbki.
Wiemy, że zabieganym rodzicom przydaje się każda rzecz, która ułatwi im dbanie o swoje maleństwo. Dlatego zgromadziliśmy najbardziej użyteczne według nas akcesoria związane z pieluszkami wielorazowymi w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do odwiedzenia strony na której wszystko można nabyć online: http://3e.waw.pl/pol_m_Akcesoria-pieluszkowe-185.html

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018
pixel