Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rozmiary pieluszek wielorazowych

2018-08-23
Rozmiary pieluszek wielorazowych

Jak dobrać rozmiar pieluszki wielorazowej?

Dobierając rozmiar pieluszki jednorazowej kierujemy się wagą dziecka. W przypadku pieluszek wielorazowych przedziały wagowe są dość szerokie, dzięki regulacjom, jakie posiadają te pieluszki. Rozwiązania takie jak elastyczne gumki oraz napy pozwalają na dopasowanie pieluszki w taki sposób aby trzymała się dobrze na pupie, oraz aby maluchowi było wygodnie.
Pierwszym rozmiarem po jaki można sięgnąć dla nowonarodzonego dziecka jest rozmiar NB (New Born), który jest najbardziej odpowiedni dla maleństw ważących od 2,5 do około 5,5 kilogramów. Gdy dzidziuś wyrośnie z pieluszki NB , co dzieje się zazwyczaj około 2-4 miesiąca, lub urodzi się wystarczająco duży można sięgnąć po pieluszki wielorazowe S dla niemowląt od 3,5 do 7,5 kg. Można również zdecydować się na uniwersalny rozmiar OS (One Size) o szerokim przedziale wagowym od 5 do 15 kilogramów.
Pieluszki odpowiednie dla maluchów w każdym rozmiarze znaleźć można w naszym sklepie internetowym: http://3e.waw.pl/pol_m_Pieluchy-wielorazowe-135.html

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018
pixel