Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wesoły maluch - szeroki wybór wzorów i kolorów pieluszek wielorazowych

2019-07-26
Wesoły maluch - szeroki wybór wzorów i kolorów pieluszek wielorazowych

Pieluszki wielorazowe stopniowo przejmują rynek, a jednorazowe pieluchy stają się coraz mniej popularne. Jest to częściowo spowodowane faktem, iż tradycyjne jednorazówki wiążą się z ogromną ilością odpadów, używanie pieluch wielorazowych pozwala tego uniknąć. Jest to rozwiązanie ekologiczne, ograniczające produkcję śmieci i negatywny wpływ na środowisko.

W odróżnieniu do tradycyjnych pieluch, wielorazówki wykonane są z przyjaznych dla skóry dziecka, naturalnych materiałów takich jak bawełna, czy bambus. To sprawia, że owe pieluchy są nie tylko ekologiczne, ale po prostu zdrowsze.

Z tych powodów coraz więcej mam decyduje się na zakup pieluszek wielorazowych.3e.waw.pl oferuje szeroką gamę produktów, znajdziesz tam pieluszki kieszonki PUL, otulacze PUL, pieluszki AIO, otulacze wełniane, formowanki, a także pieluszki na basen. Wszystko to w wielu wesołych wzorach i kolorach, które spodobają się zarówno mamom jak i maluszkom. Znajdziesz tam pieluszki w kwiatki, koparki, misie i inne zwierzątka, a także wiele innych ciekawych nadruków.

pixel