Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wielorazowa pieluszka kieszonka

2018-10-12
Wielorazowa pieluszka kieszonka

Wielorazowa pieluszka kieszonka

Pieluszka wielorazowa typu kieszonka składa się z dwóch zszytych ze sobą warstw – wodoodpornej zewnętrznej i miękkiej, bardziej chłonnej wewnętrznej. Pomiędzy nimi znajduje się kieszonka, czyli przestrzeń w którą można wsunąć wkład chłonny. To właśnie rodzaj wkładu decyduje o stopniu chłonności tego rodzaju pieluszki. W razie potrzeby – na przykład na noc, w kieszonkę można włożyć dwa wkłady chłonne.

Pieluszki kieszonki są dostępne najczęściej w uniwersalnym rozmiarze OS (One Size). System nap pozwala na regulację rozmiaru pieluszki, aby dopasować ją na dziecko o wadze od 4,5 do 15 kilogramów. Dzięki temu pieluszka może „rosnąć” razem z dzieckiem, co jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Oddzielenie pieluszki właściwej od wkładu sprawia, że suszenie pieluszek jest bardzo szybkie. Jeśli posiadamy wymienny wkład, czystą pieluszkę już po kilku godzinach będzie można użyć ponownie.

Zewnętrzną warstwę pieluszki stanowi posiadająca dobrą wodoodporność, za to odprowadzająca parę wodą na zewnątrz, tkanina PUL. Natomiast warstwa wewnętrzna, posiadająca bezpośredni kontakt ze skórą dziecka może być wykonana z dzianiny bambusowej, weluru syntetycznego, mikropolaru lub coolmaxu.
Dzianina bambusowa jest antyalergiczna i antyseptyczna, świetnie reguluje temperaturę wewnątrz pieluszki, jest przewiewna i zapewnia uczucie suchości. Welur syntetyczny i mikropolar zapewniają jeszcze większe uczucie suchości. Tkanina coolmax natomiast szybko pochłania wilgoć.

Pieluszki-kieszonki w całej gamie wesołych wzorów i kolorów, oraz w atrakcyjnych cenach można nabyć na stronie sklepu internetowego 3 E: http://3e.waw.pl/pol_m_Pieluchy-wielorazowe_Kieszonki-PUL-152.html

Pokaż więcej wpisów z Październik 2018
pixel