Free delivery from 200,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Preflat z EVO, razmiar XL - fioletowy
Preflat z EVO, razmiar XL - fioletowy
Preflat z EVO, razmiar XL - fioletowy
Preflat z EVO, razmiar XL - fioletowy
Preflat z EVO, razmiar XL - fioletowy
Preflat z EVO, razmiar XL - fioletowy

Preflat z EVO, razmiar XL - fioletowy

  • Preflat z EVO, razmiar XL - fioletowy
48,50 zł
incl. VAT / szt.
Lowest product price within 30 days prior to the sale:
You can buy for 48.50 pts.
14 days for easy returns
Safe shopping
After purchase you will receive 1.62 pts.

 

Preflat z EVO,  rozmiar XL - fioletowy

dla dzieci o wadze: powyżej 15 kg

          Preflat z EVO – KoKoSi, to doskonały element chłonny systemu naturalnego i ekologicznego pieluchowania, jest idealnym i prostym rozwiązaniem dla rodziców którzy cenią wygodę, prostotę oraz oczekują efektu  nie angażując się w nadmiar pracy przy składaniu pieluszek tetrowych, prefoldów i innych wkładów. Znacznie ułatwia pieluchowanie osobom zaczynającym swoją „ przygodę z wielorazówkami”. 

           Nasze preflaty łączą cechy pieluszki formowanki oraz wkładu z burtami. Burty z delikatną gumką bardzo dobrze dopasowują się do nóżek maluszka oraz zapobiegają wydostawaniem się „kupki” na zewnątrz. Wkład chłonny od zewnątrz posiada warstwy dzianiny bambusowej a w środku 3 warstwy EVO - materiału o dużej chłonności ( w rozmiarze NB w środku wkładu są 2 warstwy EVO) gwarantuje to dużą chłonność i rozprowadzenie wilgoci przy relatwywnie niewielkiej wielkości.

          Preflat doskonale zastępuje pieluszki tetrowe  oraz formowanki, stanowi on bardzo dobry element chłonny, należy zatem zastosować dodatkowo warstwę  nieprzemakalną w postaci otulacza PUL, otulacza wełnianego lub Gatek.                             

 

Sposób prania i skład:

    Przed pierwszym użyciem pieluszkę należy wyprać, kilkukrotne pranie zwiększa chłonność pieluch.

 

PRANIE:  

Przed praniem usunąć zanieczyszczenia stałe. Prać w temperaturze 60⁰C. Używać delikatnych środków piorących. Nie wybielać, nie chlorować. Nie używać płynów zmiękczających. Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej na programie do tkanin delikatnych, w niskiej temperaturze. Nie prasować.  

 

SKŁAD:

Z zewnątrz:  dzianina (bambus 80%, poliester 20%)

Wkład: dzianina (bambus 80%, poliester 20%)           

           EVO - 70% poliester/30% poliamid  

 

 

Pieluszki produkowane są w Polsce a materiały posiadają certyfikaty Oeko-Tex I Klasa, Przyjazny dla Człowieka oraz Bezpieczny dla Dziecka.

 

Brand
Producer code
5904905991577
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel