Free delivery from 200,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Pieluszka AIO - MOS - Birdseye V2, Wodorosty
Pieluszka AIO - MOS - Birdseye V2, Wodorosty
Pieluszka AIO - MOS - Birdseye V2, Wodorosty
Pieluszka AIO - MOS - Birdseye V2, Wodorosty
Pieluszka AIO - MOS - Birdseye V2, Wodorosty
Pieluszka AIO - MOS - Birdseye V2, Wodorosty
On special offer

Pieluszka AIO - MOS - Birdseye V2, Wodorosty

  • Pieluszka AIO - MOS - Birdseye V2, Wodorosty
86,40 zł(Discount 30%)
60,48 zł
incl. VAT / szt.
Lowest product price within 30 days prior to the sale:
You can buy for 60.48 pts.
14 days for easy returns
Safe shopping
After purchase you will receive 2.02 pts.

         Pieluszka wielorazowa AIO ( All in One) Birdseye V2 w rozmiarze MOS dla dzieci o wadze od 3,5kg do 10kg  oraz dla ekologicznych mam.

        Jeżeli szukasz prostego i ekonomicznego sposobu na przewijanie dziecka, który jednocześnie będzie sprzyjał ekologii, wybierz  pieluszki wielorazowe KoKoSi.

        Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową  Pieluszkę AIO – Birdseye ( tkanina wykonana z bawełny 100% o specjalnym splocie zwiększającym chłonność), która została opracowana w trosce o nasze dzieci oraz środowisko i planetę. MAXIMUM NATURALNOŚCI W PIELUSZCE AIO !!!

 

                                                                        Na pewno się sprawdzi !!!

 

          Pieluszki są przyjemne i miłe w dotyku, a zmieniane dziecku odpowiednio często zapewniają suchość i zmniejszają ryzyko podrażnień.

          Delikatne gumki przy nóżkach zwiększają szczelność pieluszek, a gumka w górnej części pieluch wpływa na ich prawidłowe ułożenie i wygodę maluszka.

          Dzięki praktycznym napom możliwe jest dokładne dopasowanie pieluszki do dziecka o wadze od 3,5 do 10 kg w zależności od budowy jego ciała.

          Zastosowane materiały zapewniają właściwości chłonne i oddychające pieluszek. Konstrukcja pieluszek wpływa na odpowiednie odprowadzenie wilgoci i właściwą cyrkulację powietrza w trosce o wrażliwą skórę maluszka.

         Wielowarstwowy wkład chłonny - 4 warstwy Birdseye,  bardzo dobrze wchłania wilgoć a jednocześnie jest cienki przez co zbytnio nie pogrubia pieluszki. Dodatkową warstwą chłonną jest też wewnętrzna część pieluszki składająca się z dwóch warstw Birdseye.

          Pieluszka jest wygodna do prania i relatywnie szybko wysycha.

         Wzory PUL na zewnętrznej stronie pieluszek zostały zaprojektowane zarówno z myślą o dziewczynkach, jak i chłopcach.

        Sumując „Wielopieluszki KoKoSi” to rozwiązanie polecane dla rodziców poszukujących ekologicznych metod pieluszkowania, bardzo troszczących się o swoje maleństwo jak również o własne  finanse i środowisko naturalne.

 

                  Nasze Pieluszki zapewniają  Ekologiczne i oszczędne  pieluszkowanie !!!!!!!

 

         Do pieluszek  AIO  mamy w ofercie specjalne worki wykonane z wysokiej jakości materiału PUL - laminowanego paroprzepuszczalną membraną który zabezpiecza przed przemakaniem i przesiąkaniem, mogą one służyć dodatkowo do przechowywania  wkładów  chłonnych oraz innego rodzaju pieluszek. Worki zamykane są na suwak, aby zapachy nie wydostawały się na zewnątrz, posiadają tez praktyczną rączką zapinaną na napę umożliwiającą zawieszenie worka.

 

                               Sposób konserwacji i skład:

 

 

      Przed pierwszym użyciem pieluszkę należy wyprać, kilkukrotne pranie zwiększa chłonność pieluch.

 

PRANIE:

 Przed praniem usunąć zanieczyszczenia stałe. Prać w temperaturze 60⁰C. Używać delikatnych środków piorących. Nie wybielać, nie chlorować. Nie używać płynów zmiękczających. Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej na programie do tkanin delikatnych, w niskiej temperaturze. Nie prasować.

 

  Skład:

Z zewnątrz: PUL (100% poliester ), wewnątrz: Birdseye - Bawełna 100%

 

 

Pieluszki produkowane są w Polsce a materiały posiadają certyfikaty Oeko-Tex I Klasa.

 

Brand
Rozmiar
MOS (Mini One Size)
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel